Skip to main content
ProQuest LibGuides Banner ProQuest LogoProQuest LibGuides homeProQuest LibGuides home

ProQuest Products Türkiye: Kitabın Tamamını İndirme

Ebook Central Kitap İndirme

ProQuest Ebook Central kitabın tamamını indirme için bir çok seçenek sunmaktadır.

Kitabı bilgisayarınıza, tabletinize veya cep telefonunuza indirmeye imkan tanımaktadır. İlk adımda siz kitabı hangi cihazınıza indirmek istediğinizi seçtikten sonra izlemeniz gereken adımlar için biz sizi yönlendiriyor olacağız.

 

Adobe Digital Editions Kurulumu

Eğer diz üstü yada masa üstü bilgisayar kullanıyorsanız bilgisayarınızda Adobe Digital Edition programının kurulumunu gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Adobe Digital Editions programı Adoobe Reader’dan farklı bir programdır. Adobe Digital Edition programını ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Eğer isterseniz ücretsiz olarak oluşturacağınız Adobe ID ile bilgisayarınıza indirdiğiniz kitabı diğer cihazlarınıza da (tablet, cep telefonu) indirebilirsiniz. Fakat kitaba sadece bilgisayarınızdan erişmek istiyorsanız bu işlemi yapmanıza gerek yoktur. 

Mobil Cihazlara Kitap İndirme

İOS ve Android cihazlarda, Apple App Store ve Google Play'den ücretsiz olan Adobe Digital Editions uygulamasını kullanmanızı öneririz.

Lütfen dikkat: Bir mobil cihazda indirilen kitapları okuyabilmek için bir Adobe ID'ye ihtiyacınız vardır. TIKLAYARAK ücretsiz bir Adobe ID alabilirsiniz (bu bağlantı "Adobe ID al" bağlantısına tıklamanız gereken Adobe hesabı giriş sayfasına gider).

 

Ebook Central Kitabın Tamamını İndirme – Cihazlar

Adobe Digital Editions Kurulumu

Ebook Central – Kitap İndirmeyi Tamamlama

Adobe Digital Editions – Tamamı İndirilmiş Kitap

Tamamı indirilmiş bir kitabın Adobe Digital Editions programındaki görünüşüyle ilgili bir örnek.