Skip to Main Content
It looks like you're using Internet Explorer 11 or older. This website works best with modern browsers such as the latest versions of Chrome, Firefox, Safari, and Edge. If you continue with this browser, you may see unexpected results.

RefWorks(Türkçe): RefWorks Hesap Oluşturma

RefWorks Webinars & Screencasts

Her ay birçok farklı konu başlığında webinarlar düzenlemekteyiz. Aşağıdaki linkten gelecek webinarlara kayıt yaptırabilir yada kaydedilmiş webinarlara erişebilirsiniz. 

Upcoming sessions and recordings

RefWorks Ürün Müdürü tarafından sunulan bilgilendirici webinarlara ve geçmişte kaydedilmiş webinarlara bu linkten erişebilirsiniz: https://knowledge.exlibrisgroup.com/RefWorks/Training/ProQuest_RefWorks_Customer_Resources

YouTube RefWorks videolarına bu linkten erişebilirsiniz.  Click here to begin watching.

Hesap Oluşturma

Kurumunuzun aboneliği doğrultusunda kullanacağınız kurumsal hesap ile 10GB depolama hakkınız bulunacaktır. Ayrıca kurumsal hesap kullanan kullanıcılar kurum içi ve kurum dışı sınırsız paylaşım hakkına sahiptirler.

RefWorks hesabı oluşturmak için:

  1.  http://refworks.proquest.com adresinden “sign up” linkini tıklayınız.
  2. Bilgilerinizi girerken kurum email adresinizi kullandığınızdan emin olunuz ( @yahoo.com, @gmail.com, v.b. email  adresleri ile hesap oluşturamazsınız.).  

 Hesabınızı aktive ettikten sonra  (Hesap oluşturma işleminizi tamamlamak için bir link içeren elektronik posta email adresinize gönderilecektir), RefWorks hesabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.