Skip to Main Content
It looks like you're using Internet Explorer 11 or older. This website works best with modern browsers such as the latest versions of Chrome, Firefox, Safari, and Edge. If you continue with this browser, you may see unexpected results.

RefWorks(Türkçe): RefWorks ve QuikBib

RefWorks Webinars & Screencasts

Her ay birçok farklı konu başlığında webinarlar düzenlemekteyiz. Aşağıdaki linkten gelecek webinarlara kayıt yaptırabilir yada kaydedilmiş webinarlara erişebilirsiniz. 

Upcoming sessions and recordings

RefWorks Ürün Müdürü tarafından sunulan bilgilendirici webinarlara ve geçmişte kaydedilmiş webinarlara bu linkten erişebilirsiniz: https://knowledge.exlibrisgroup.com/RefWorks/Training/ProQuest_RefWorks_Customer_Resources

YouTube RefWorks videolarına bu linkten erişebilirsiniz.  Click here to begin watching.

RefWorks ve QuikBib

Quick Bib Image

QuikBib, web tabanlı atıf aracı olarak geliştirilmiş ve online koleksiyon yayıncılığına yeni bir değer katmıştır.  QuikBib ile yayıncılar kullanıcılarına değerli referanslar önermenin yanında doğru ve kolay bir şekilde atıf yapma imkanı tanımaktadır. 

QuikBib veritabanınızda yer alan kaynaklardan seçtiğiniz kaynaklardan kolayca bibliyografya oluşturmanıza ve bu bibliyografyaları en popüler bibliyografik atıf stilleri ile biçimlendirmenize imkan tanır. 

RefWorks QuikBib için stil biçimlendirmesi sağlamaktadır.