Skip to Main Content
It looks like you're using Internet Explorer 11 or older. This website works best with modern browsers such as the latest versions of Chrome, Firefox, Safari, and Edge. If you continue with this browser, you may see unexpected results.

RefWorks(Türkçe): Bibliyografya Oluşturma ve Araştırma Dokümanınızı Yazma

RefWorks Webinars & Screencasts

Her ay birçok farklı konu başlığında webinarlar düzenlemekteyiz. Aşağıdaki linkten gelecek webinarlara kayıt yaptırabilir yada kaydedilmiş webinarlara erişebilirsiniz. 

Upcoming sessions and recordings

RefWorks Ürün Müdürü tarafından sunulan bilgilendirici webinarlara ve geçmişte kaydedilmiş webinarlara bu linkten erişebilirsiniz: https://knowledge.exlibrisgroup.com/RefWorks/Training/ProQuest_RefWorks_Customer_Resources

YouTube RefWorks videolarına bu linkten erişebilirsiniz.  Click here to begin watching.

Bibliyografya Oluşturma

All Documents alanından kolayca herhangi bir koleksiyonunuz veya arama sonuç listeniz için bibliyografya oluşturabilirsiniz.

Kullanmak istediğiniz koleksiyonu seçiniz  (ya da All Documents alanından istediğiniz kaydı seçiniz) ve Create bibliography ikonuna . tıklayınız.

Seçili referanslar için ya da koleksiyon içerisindeki tüm referanslar için bibliyografya oluşturabilirsiniz. (ya da All Documents alanından).

Sonrasında kullanmak istediğiniz atıf stilinizi seçin. Biçimlendirilmiş bibliyografyanız tarayıcınızda görüntülencektir kopyala/yapıştır yöntemi ile istediğiniz yere aktarabilirsiniz.

Kendi kişisel atıf stilinizi oluşturmak için, burayı tıklayınız.

Link to QuikBib Info Page

Did you know? RefWorks has powered ProQuest's QuikBib for years. Click here to learn more.